/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Porady prawne

Porady prawne Poznań

Każdego, kogo interesują porady prawne z zakresu prawa rodzinnego, zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii prawnej, zlokalizowanej w Poznaniu. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu także osoby spoza tej miejscowości. Porady prawne są przez nas udzielane także mailowo i telefonicznie. Prawo rodzinne jest naszą wiodącą specjalizacją, dlatego też potrafimy odpowiedzieć profesjonalnie na wszystkie wątpliwości z tego zakresu, poprowadzić każde postępowanie i reprezentować klienta przed urzędami i sądami.

Porady prawne są udzielane przez doświadczonego prawnika, który podczas wielu lat praktyki zetknął się z różnymi problemami. Udzielając porad, uwzględniane są różne aspekty danej sprawy. Wszystkie problemy związane z rodziną są trudne i wyraźnie rzutują na życie klienta. Porady prawne obejmują rozwiązania, które są rozsądne i optymalne, a jednocześnie jak najbardziej satysfakcjonujące dla klienta, który zwróci się do nas o pomoc.

Fotolia_86113266_Subscription_XXL123

Czekamy na Twoją wiadomość

Doświadczony Radca Prawny Rozpatrzy Twoją Sprawę

Konsultacja

Porady prawne w odniesieniu do indywidualnej sytuacji klienta – Poznań

W trakcie swojej pracy podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i każdej sprawy. Biorąc pod uwagę delikatność, z jaką wiążą się sprawy rodzinne, porady prawne świadczone przez nas, uwzględniają różne warianty rozwiązań i strategii dalszych działań. Dzięki temu, klient może być pewien, że nasze propozycje rozstrzygnięcia poszczególnych kwestii spornych są dyktowane jego dobrem. Porady prawne świadczone przez nas charakteryzują się wysokim profesjonalizmem. Wiążą się one m.in. z:
– kompleksową analizą indywidualnej sytuacji klienta,
– przygotowaniem dobrego planu działania,
– wsparciem prawnym na każdym etapie postępowania,
– wsparciem w poszukiwaniu materiału dowodowego,
– przygotowywaniem wszelkiego rodzaju pism oraz wniosków,
– nieograniczonymi konsultacjami telefonicznymi oraz mailowymi.

Fotolia_144795587_Subscription_XXL123
Fotolia_179235049_Subscription_XXL123

Kompleksowość porad prawnych w naszej kancelarii w Poznaniu

Wsparcie prawne, jakiego udzielamy naszym klientom jest na wysokim poziomie, z uwzględnieniem wszystkich aspektów sprawy klienta oraz oczekiwań wobec efektów końcowych. Porady prawne udzielane są przez nas podczas spotkań w naszej kancelarii w Poznaniu, ale także mailowo i telefonicznie. Radca prawny podobnie jak adwokat, jest zobowiązany do przestrzegania tajemnicy zawodowej i podlega Kodeksowi Etyki Zawodowej. Dlatego też porady prawne, o które prosi klient są przekazywane tylko jemu. Współpraca z nami odbywa się w atmosferze zaufania, co wpływa na pozytywne budowanie relacji.

W zależności od potrzeb, porady prawne po jakie można zwrócić się do naszej kancelarii z Poznania, mogą dotyczyć takich spraw, jak: kontakty z dziećmi, władza rodzicielska, alimenty, zmiana nazwiska, rozwód z orzekaniem winy lub bez, korzystanie z nieruchomości, podział majątku oraz stosunki z dziećmi. Żadne zadane pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a porady prawne będą udzielone kompleksowo, aby klient jak najlepiej mógł chronić siebie i swoje interesy.