Rodzinna strona

macie prawo wiedzieć

Jak uwolnić się od kredytu frankowego?

Podanie do sądu kredytu we frankach to do tej pory najpewniejsze rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko zawadzającego kredytu, ale ponadto sprzecznej z prawem umowy. W tym wpisie ukażemy Ci, że realne jest funkcjonowanie bez kłopotu, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to może się udać?

Prawnicy i sędziowie są zgodni, niemal wszystkie umowy frankowe są możliwe do zaskarżenia. Duża liczba z nich obejmuje kruczki prawne i niepewne zapisy, które nie powinny mieć miejsca w umowie kredytowej. Kancelaria prawna Adwokat Car Trójmiasto ma szerokie doświadczenie w rozwiązywaniu takich umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od wielu lat. Zaufaj profesjonalistom i uwolnij się od umowy frankowej.

Jak zaskarżyć umowę frankową?

Najistotniejszą sprawą jest sama decyzja. Jeżeli jesteś przygotowany na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie pomaga kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać zaufane miejsce, gdyż to właśnie ci adwokaci będą reprezentować Cię przed sądem. Nawet jeżeli jesteś zaznajomiony z prawem, bez odpowiedniego zespołu nie dasz rady wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie raz. Do tego przydatny jest rozbudowany team składający się z ludzi z wielu dziedzin, który ma szeroką wiedzę na ten temat. Proces może trwać około dwóch lat, powinieneś być na to gotowy, jeśli chcesz pozbyć się umowy frankowej. Duża część kredytów frankowych zostaje usunięta, więc jest duża szansa, że również Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo szeroki temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a z pewnością uda ci się uzyskać odpowiadający Ci wynik.

Co zrobić potem?

Kiedy już zaskarżysz kredyt frankowy, zauważysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i znajdą najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł w końcu cieszyć się życiem bez kredytu.

Related Posts