Rodzinna strona

macie prawo wiedzieć

Dowiedz się o kilku ciekawostkach ze świata magii!

Nie każdy człowiek na świecie wierzy w magię. Niekiedy daje się usłyszeć wiele uszczypliwych komentarzy w jej kierunku. Ale choć nie każdego magia jeszcze kiedykolwiek dosięgnęła, to warto wiedzieć kilka rzeczy na jej temat. Zapraszamy do przeczytania paru ciekawostek.

Biblioteka liści palmowych – co warto wiedzieć?

Czy zdawałeś sobie sprawę chociażby, że w Indiach istnieje przybytek taki jak biblioteka liści palmowych? Warto pokrótce wytłumaczyć, co to za miejsce i czym dokładnie się para. Jest czymś na kształt biblioteki, ale próżno szukać tam książek – w obszernym inwentarzu znaleźć można bowiem odpowiednio przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia zostały użyte odpowiednie specyfiki, mogą one przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszkodzeń. Ale do czego służą te liście? Biblioteka liści palmowych to miejsce, gdzie na liściach zapisane są przepowiednie dla każdej osoby. Aby otrzymać egzemplarz dla siebie, należy przyjść do punktu i odbyć rozmowę z mędrcem. Ten wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a po paru godzinach znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. W tym momencie możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie ma dla nas los.

Czakramy ziemi – kolejna ciekawostka ze świata magii

Bardzo interesującą ciekawostką magiczną są także czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są egipskie piramidy. Czakramy ziemi można znaleźć jednak również w prawie każdym państwie. Są to miejsca mocy, które gwarantują chorym szybsze leczenie oraz zapewniają bardzo ciekawe doznania związane z obcowaniem z mocą wyższą. Warto samodzielnie wybrać się do takiego miejsca i przekonać się na własnej skórze, jak czakramy ziemi działają. 

Related Posts