/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Radca prawny - Poznań

Kancelaria prawna Poznań

Za usługi świadczone w ramach serwisu Prawo i Rodzina24.pl odpowiada Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Trescher. Prowadzi ona działalność od 2013 roku. Kancelaria prawna znajduje się w Poznaniu jednak oferowane usługi są również realizowane na odległość. Jej główną specjalizacją są sprawy rodzinne, w tym kontakty dzieci z rodzicami, dziadkami albo innymi członkami rodziny. Prowadzone są także sprawy rozwodowe oraz o alimenty. Niezależnie od tego, jaki obszar prawa rodzinnego będzie obszarem współpracy z klientem, nasza kancelaria prawna dołoży wszelkich starań, aby cały proces przebiegał prawidłowo. 

 

Dzięki zdobytej na przestrzeni lat wiedzy i doświadczeniu kancelaria prawna gwarantuje, że oferowane wsparcie prawne będzie najwyższej jakości, a spory rodzinne będą rozwiązywane racjonalnie. Prawnik z praktycznym przygotowaniem zapewni specjalistyczną pomoc w tych trudnych chwilach, co pomoże przejść przez to w sposób jak najbardziej spokojny.

Zakres działalności kancelarii prawnej w Poznaniu

 

Rola dobrego prawnika w reprezentacji przed sądem jest niezwykle istotna. Każda sprawa, która wiąże się z prawem rodzinnym wygląda inaczej, takie też powinien mieć do tego podejście prawnik. Oprócz tego powinien wykazać się zrozumieniem i uwzględniać emocje, jakie towarzyszą sprawom rodzinnym.

 

Zwracając się o pomoc do nas, klient może być pewien indywidualnego podejścia i szczegółowego rozpatrzenia wszystkich aspektów jego sytuacji, przez co ten trudny czas będzie można przejść jak najspokojniej.

Kancelaria prawna – zasady współpracy

Nasza kancelaria prawna postawiła sobie za cel udzielanie efektywnej pomocy wszystkim osobom, które się do nas zgłoszą. Ze względu na delikatny i emocjonalny charakter spraw rodzinnych, staramy się dążyć do mediacji i porozumienia, aby spokój i opanowanie podczas procesu sądowego przełożyły się na bardziej pozytywne relacje rodzinne.

 

Kancelaria prawna informuje klienta o wszystkich poczynionych krokach i konsultuje przyszłe działania. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, aby zapewnić jak największe poczucie bezpieczeństwa i klarowność toczącego się postępowania. Dzięki temu budowana jest atmosfera wzajemnego zaufania, co przekłada się na efektywność na sali sądowej i większy komfort klienta.

676d9910-c46f-11e7-882f-525400e16d32_hd_opt2-56246085a4e776f98c9c99770354b120
6792f50c-c46f-11e7-8620-525400d183e6_hd_opt3-3f9599cff809ba5f97b94d259e05c941

Charakterystyka zawodu Radcy Prawnego

 

Rola radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, z naciskiem na porady prawne, sporządzenie opinii prawnych, opracowywanie projektów aktów prawnych i występowanie przed sądami i urzędami. Nasza kancelaria prawna świadczy usługi na wysokim poziomie, które obejmują wszystkie wymienione wyżej formy pomocy prawnej.

 

Zawód Radcy Prawnego może być wykonywany tylko i wyłącznie przez osobę, która spełnia wszystkie wymogi wyszczególnione w Ustawie o radcach prawnych. Obligatoryjne jest ukończenie magisterskich studiów prawniczych, odbycie 3-letniej aplikacji radcowskiej i zdanie egzaminu radcowskiego. Nie każdy prawnik może być Radcą Prawnym i trzeba o tym pamiętać. Jednak wspólnym mianownikiem obu zawodów jest to, że obowiązkowe jest przestrzeganie tajemnicy zawodowej i podleganie Kodeksowi Etyki Zawodowej.

Doświadczona kancelaria prawna – Poznań

 

Dzięki temu, że nasza kancelaria prawna znajdująca się w Poznaniu świadczy usługi kompleksowe przez Radcę Prawnego, z naszej pomocy może skorzystać każdy, kto potrzebuje wsparcia z zakresu prawa rodzinnego. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw, dlatego każdy, kto potrzebuje fachowej pomocy, na pewno ją otrzyma.

 

Nasza kancelaria prawna dołoży starań, aby sprawa klienta miała satysfakcjonujące dla niego rozwiązanie. Współpracując z nami można mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby klient przeszedł przez cały proces łagodnie. Sprawy rodzinne budzą wiele napięć i każdorazowo są stresujące, dobry prawnik stara się całość poprowadzić tak, aby była, jak najmniej dotkliwa dla jego klienta, a jednocześnie wskaże racjonalne rozwiązania.

67dbad6a-c46f-11e7-b70a-525400d183e6_hd_opt4-87fd7036a14a641030938621dfc14665

KONTAKT

 

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami!

 

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Trescher

ul. Zawady 10/47

61-002 Poznań

 

e-mail: kontakt@prawoirodzina24.pl

tel.: +48 512 234 882

 

Nr wpisu na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych

w Poznaniu: PZ-3447